KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13073487
nr 1307 3487
Carl Delden
(f. 1906), Sverige
Akvareller, 3 st, Kustklippor, signerad. Ramens innermått: 33x26 cm
Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:34:32
100 kr
200 kr